چهاردهمین کنفرانس نجوم و اختر فیزیک ایران
14th National Conference on Astronomy and Astrophysics of Iran
ردیف پرسش پاسخ
1از هر فرد به عنوان نویسنده مسئول حداکثر چند مقاله پذیرفته می گردد؟هر فرد می تواند حداکثر 4 مقاله به عنوان نویسنده مسئول برای همایش ارسال نمایید.
2نحوه ی ارائه مقالات چگونه است؟ حداکثر زمان داوری چند روز است؟
 نحوه ارائه مقالات به صورت سخنرانی (شفاهی) و پوستر می باشد، حداکثر زمان داوری 14 روز کاری می باشد و داور ملزم است که پاسخ مقالات را اعلام نماید، در صورتی که مقاله ای نیاز به اصلاح داشته باشد و یا رد گردد، اصلاحات مورد نیاز و یا دلیل رد مقاله به نویسنده مسئول اعلام میگردد.
3آیا تفاوتی در گواهینامه مقالات پوستری و سخنرانی وجود دارد؟در گواهینامه شرکت کنندگان نوع ارائه آن ها ذکر خواهد شد. افرادی که مقاله آنها سخنرانی است باید پاورپوینت تهیه و مقاله خود را حداکثر در مدت زمان 20 دقیقه به صورت سخنرانی ارائه نمایند و به سوالات کمیته داوران و حضار پاسخ دهند. در مورد مقالاتی که به صورت پوستری ارائه خواهند شد، افراد موظفند راهنمای تهیه پوستر را از سایت دانلود و پوستر را تهیه نمایند.
4مقاله من به صورت پوستری پذیرفته شده است چه کاری باید انجام دهم؟شما می بایست ابتدا راهنمای تهیه پوستر را از بخش فایل های مورد نیاز در وب سایت همایش دانلود و سپس پوستر خود را مطابق با مندرجات راهنما آماده نمایید و به روشی که متعاقبا اعلام خواهد شد برای همایش ارسال نمایید.
راهنمای تهیه پوستر
5آیا پوستر را می بایست چاپ نماییم؟ رنگی یا سیاه سفید؟ در چه ابعادی؟
خیر، با توجه به برگزاری کنفرانس به صورت مجازی، نیازی به چاپ پوستر به صورت کاغذی نیست.
6دلیل درخواست ID برنامه Anydesk در هنگام ثبت نام چیست؟
به دلیل برگزاری مجازی کنفرانس و به منظور فراهم آمدن امکان پشتیبانی هر چه بهتر و رفع سریع مشکلات احتمالی، از ثبت نام کنندگان درخواست می گردد تا این برنامه را نصب و ID خود را ارسال نمایند. تیم پشتیبانی فنی کنفرانس با کمک این برنامه می تواند در صورت نیاز و با اجازه شرکت کنندگان نسبت به رفع مشکلات بوجود آمده احتمالی بر روی دستگاه شرکت کننده در زمان ارائه، اقدام نمایند.
7آیا همزمان با ارسال مقاله باید واریز وجه انجام داد؟ حداکثر زمان واریز وجه ثبت نام چه تاریخی است؟
خیر، در هنگام ارسال مقاله نیازی به واریز وجه ثبت نام نیست. آخرین مهلت واریز وجه 20 دی ماه می باشد. با توجه به محدودیت ظرفیت همایش و مدرسه زمستانی، توصیه می گردد جهت هماهنگی بیشتر و تسریع در امور اجرایی دبیرخانه همایش، ثبت نام خود را سریع انجام داده و به روزهای پایانی موکول ننمایید.
8مقالات چگونه و در کجا نمایه میگردند؟
 مقالات در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام به نشانی isc.gov.ir منتشر می گردند.
9آیا مقالات به صورت کامل چاپ می گردند یا به صورت چکیده مقاله؟
 دبیرخانه همایش کلیه مقالات پذیرفته شده و تایید شده توسط کمیته علمی را به صورت تمام متن و کامل منتشر می نمایید.
10آیا پس از ثبت نام و پذیرش مقاله توسط کمیته علمی و واریز وجه امکان استرداد وجه ثبت نام (پس دادن و برگرداندن وجه ثبت نام) وجود دارد؟
خیر، دقت داشته باشید قبل از واریز وجه، نویسنده مسئول موظف است کلیه نویسندگان را در جریان ثبت نام قرار دهد. پس از واریز، امکان استرداد (پس دادن و برگرداندن وجه ثبت نام) وجه ثبت نامی وجود ندارد.

معرفی همایش

چهاردهمین کنفرانس ملی نجوم و اختر فیزیک ایران 6 و 7 بهمن ماه 1399 در دانشکده فیزیک دانشگاه سمنان برگزار می گردد. همچنین در تاریخ 8 بهمن 1399 ششمین مدرسه زمستانی انجمن نجوم ایران نیز با محوریت نجوم رادیویی در ادامه این کنفرانس برگزار خواهد شد.فایل های مورد نیاز

دستور العمل نگارش مقاله
   
فونت های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)